Niesłysząca Młodzież w Wirtualnym Świecie – etap II

Z przyjemnością informujemy, iż konkurs ,,Ja i moi przyjaciele w Wirtualnym Świecie” w ramach  projektu ,,Niesłysząca Młodzież w Wirtualnym Świecie”, który jest współfinansowany ze środków The Velux Fundation w ramach programu ,,Bezpieczne dzieciństwo”Fundacji Dzieci Niczyje został zakończony.

W konkursie udział wzięła młodzież  ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabosłyszącej w Lublinie.  Konkurs odbył się zgodnie z regulaminem konkursu.

Do konkursu przystąpiło sześć 5 osobowych zespołów.  Prace konkursowe obejmowały tematykę bezpieczeństwa i zagrożeń w Internecie i stanowiły podsumowanie poruszanych zagadnień podczas warsztatów 8-9 grudnia 2014 r.

Wszystkie pracę zostały wysoko ocenione przez komisję konkursową. Ostatecznie wyróżniono trzy prace konkursowych. Członkowie zespołów docenionych prac wezmą udział w nagraniu filmiku edukacyjnego w ramach projektu ,,Niesłysząca Młodzież w Wirtualnym Świecie”. Wszystkie osoby biorące udział w konkursie otrzymały drobne upominki.

Zespół I

Krzysztof Nowak, Kamil Cygan, Beata Burda, Łukasz Borowy, Natalia Stelmach

Zespół II

Adrianna Stańczyk, Paulina Stechnij, Marcin Flis, Patryk Ochniowski, Patryk Harasiuk

Zespół III

Kacper Semeniuk, Kamil Śmigielski, Tomasz Wyczółkowski, Dawid Stopyra, Sebastian Krasa

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy talentu i kreatywności.

Galeria Zdjęć