[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]26 marca 2015 r. w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabosłyszącej w Lublinie zostało zorganizowane spotkanie podsumowujące realizację projektu ,,Niesłysząca Młodzież w Wirtualnym Świecie”, na którym zaprezentowano filmiki edukacyjne. W spotkaniu wzięli udział uczniowie i kadra Ośrodka.[/vc_column_text][vc_column_text]Filmiki skierowane są do dzieci i młodzieży z wadą słuchu i mają na celu:

  • zwrócenie uwagi na fakt, iż Wirtualny Świat może być niebezpieczny
  • podniesienie świadomości o rodzajach zagrożeń pojawiających się w sieci
  • przekazanie wiedzy na temat bezpiecznego korzystania z Internetu
[/vc_column_text][vc_separator color=”mulled_wine” el_width=”80″][vc_column_text]

W ramach projektu powstały dwa filmiki edukacyjne w języku migowym dotyczące bezpieczeństwa i zagrożeń w Internecie. Filmiki zostały zrealizowane podczas ostatniego etapu projektu  i są wynikiem aktywnego uczestnictwa w projekcie  30 uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabosłyszącej w Lublinie.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=4F_5R1OEpws&feature=youtu.be”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=6EQ5HwyWdQQ&feature=youtu.be”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_empty_space height=”32px”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1431114318721{background-color: #ffffff !important;}”][vc_column width=”5/6″][vc_column_text]

Projekt ..Niesłysząca Młodzież w Wirtualnym Świecie” zrealizowany został przez Fundację Wspólny Los w ramach programu ,,Bezpieczne Dzieciństwo” Fundacji Dzieci Niczyje. Działania skierowane były do młodzieży z wadą słuchu z terenu woj. lubelskiego. Projekt zrealizowany został w terminie od 1 października 2014 r. do 31 marca 2015 r.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”305″ css_animation=”top-to-bottom” border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]