Print

Bycie ,,świeżą” mamą to coś najpiękniejszego, co mogło spotkać kobietę jednocześnie jest to bardzo trudny okres dla każdej z nas. Radość, szczęście i zachwyt często mieszają się ze smutkiem, wyobcowaniem, niezrozumieniem. Nagle wszystko kręci się wokół malutkiego człowieczka dla którego jesteś całym światem.

Może warto wyjść i spotkać się z innymi mamami aby porozmawiać czy ich życie wygląda tak jak twoje a może ktoś potrzebuję twojego wsparcia lub porady, a może ty sama chcesz się czegoś dowiedzieć lub po prostu masz ochotę na miłe spędzenie czasu w towarzystwie. Takie spotkania, to dobra okazja do wyjścia z domu. Pewnie sobie myślisz, że wszystko można znaleźć w internecie, przecież są różne fora, kluby, blogi itp. i nigdzie nie trzeba wychodzić. Masz rację ale nic nie zastąpi osobistego spotkania i atmosfery akceptacji i zrozumienia.

Doświadczenia podobnych grup pokazują, że spotkania są bardzo potrzebne i naprawdę pomocne. Są prawdziwym wsparciem dla mam, miejscem nawiązywania przyjaźni, tworzenia wspólnych inicjatyw społecznych. W ostatnim czasie takich grup powstaje w Polsce coraz więcej.

Jeśli jesteś mamą lub dopiero oczekujesz potomstwa to zapraszamy ciebie na pierwsze spotkanie w Łukowie 11.02.2016 r. godz. 13:00 ul. Warszawska 24.

Przyłącz się do tworzenia Klubu Mam  kontakt@wspolnylos.org

KLUB  MAM

  • to bezpłatne spotkania dla mam małych dzieci (od urodzenia do około 5 lat) oraz dla osób oczekujących potomstwa
  •  prowadzą mamy dla mam
  • ma formę określoną przez osoby je tworzące
  • ma charakter spotkań ale o tym ile one trwają oraz jak są często organizowane decydują mamy tworzące Klub
  •  porusza tematy interesujące mamy nie tylko związane z dziećmi
  •  to spotkania na które można przyjść z dziećmi
  •  na spotkania można przynieść jedzenie, picie, zabawki oraz nie martwić się o karmienie piersią
  •  ma charakter spotkań ale o tym ile one trwają oraz jak są często organizowane decydują mamy tworzące Klub

Celem Klubu Mam jest wsparcie macierzyństwa, mam, rodzin oraz wszechstronny rozwój dzieci.